Jumping Amsterdam

jumping amsterdam 2016Internationale paardensport in de RAI Amsterdam
Paardensportliefhebbers ontmoeten elkaar van donderdag 28 tot en met zondag 31 januari 2016 in de RAI Amsterdam. Geniet van het allerhoogste dressuurniveau in de Reem Acra FEI World Cup™ Dressuur presented by RAI Amsterdam en spectaculaire springsport in De Telegraaf Prijs op vrijdagavond, de RAI Amsterdam Six Bar op zaterdagavond en Anemone Horse Trucks Grote Prijs van Amsterdam op zondagmiddag. Maar ook van de spectaculaire shows van Santi Serra Camps en The Horseman Team, Lucky Ajax en echte Amsterdamse after party’s. De donderdag is traditiegetrouw gereserveerd voor de basisspringsport en de nationale dressuurrubrieken. Voor de jonge pony fans is de Novotel Jumpertjes Kinderochtend op zondag een fantastisch uitje.

Bekijk het hele programma van de 57e editie van Jumping Amsterdam op www.jumpingamsterdam.nl