NIC Assen 2014

NIC ASSEN 8 tm 12 OKTOBER 2014

Hoewel momenteel de buitensporten nog volop worden beoefend, is de organisatie van het concours hippique NIC Assen alweer druk met de voorbereidingen voor het komende indoor concours. In de vertrouwde accommodatie van de TT Hall in Assen wordt van woensdag 8 tot en met zondag 12 oktober de 59ste editie van het oudste indoor concours hippique van Nederland gehouden. Mede door de grote belangstelling van regionale ruiters en amazones is besloten het concours met een dag uit te breiden. Daarom begint het concours dit jaar op al woensdag. Leuk weetje is dat onder andere ons ere-lid Jur Vrieling ambassadeur is van dit prachtige evenement! Meer informatie vindt u hier.

Klik hier voor het programma NIC Assen 2014

Klik hier voor de kaartverkoop

 

NIC.320-2