Alle uitslagen 11 en 12 juni!

Het waren twee fantastische wedstrijddagen met heel veel mooie paardensport. Bedankt alle deelnemers, vrijwilligers en sponsoren! Graag zien wij jullie allemaal weer op een van onze volgende wedstrijden! 

Bekijk hier de uitslagen van 11 en 12 juni 2016

Bekijk alle foto’s van de winnaars op facebook!

Eemsned logo_tekst   DSC_0023-2-bewerkt

Sponsor Eemsned
We hebben de prijsuitreiking extra in het zonnetje gezet met het nieuwe erepodium van onze sponsor Eemsned! Ook heeft Eemsned verscheidene extra prijzen aangeboden, zoals een onderhoudsbeurt voor de trailer, dekens en sjabrakken!

Fotograaf Mark Stoter
De foto’s van de prijsuitreikingen en van verschillende deelnemers tijdens de proef zijn gemaakt door Mark Stoter. Op onze facebookpagina zijn alle foto’s te bewonderen!

foto's Fb 11 12 juni

ad dressuurwedstrijd juni 2016